Fractal Design Pop Mini Silent Black Solid, mATX, Mini ITX, Power supply included No
- TootjadFractal Design
- Mudel: FD-C-POS1M-01
- Saadavus: 5
-
102€
Fractal Design Pop Mini Silent Black Solid, mATX, Mini ITX, Power supply included No
| All | |
| Aknaga | Yes |
| Bruto Sügavus (mm) | 640.00 mm |
| Brutokaal | 13.00 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 674.00 mm |
| Brutolaius (mm) | 343.00 mm |
| CPU jahuti maksimaalne kõrgus | 17 cm |
| Draivilahtrid | Dedicated 2.5" - 4 (2 included) Combined 3.5/2.5 - 2 (2 included) 5.25 - 2 |
| Garantii | 24 month(s) |
| Juhtmehaldus | Yes |
| Kaasas toiteplokk | No |
| Kogus pakendis | 1.00 pc(s) |
| Kombineeritud HDD/SSD sahtel | Yes |
| Kujutegur | mATX, Mini ITX |
| Laienduspesad | 4 |
| Liides | 2x USB 3.0, Audio ( USB 3.1 Gen 2 Type-C add-on available separately) |
| Maht (m3) | 0.15 m |
| Mõõdud (l x s x k) | 215 x 432 x 393 mm |
| Muud funktsioonid | Excellent noise reduction thanks to the closed front and top, bitumen side panels and sound-damping foam |
| Netokaal | 11.00 kg |
| Paber/Papp | 2000.00 g |
| PET | 13 g |
| Plastik (ilma PET-ita) | 600.00 g |
| Producer product name | Pop Mini Silent |
| Sisseehitatud aku | No |
| Taara kaal (kg) | 2.00 kg |
| Tare other | 12 g |
| Toetatud alumiste ventilaatorite läbimõõt | N/A mm |
| Toetatud esimese radiaatori mõõdud | 240 mm |
| Toetatud tagaventilaatorite läbimõõt | 120 mm |
| Toite tüüp | ATX |
| Toiteploki maksimaalne pikkus | 15 cm |
| Toote värv | Black Solid |
| Ühilduvus | mATX, Mini ITX |
| WEEE maks | No |
Sildid: fractal design pop mini silent black solid, matx, mini itx, power supply included no, fd-c-pos1m-01, fractal design, korpused











